Rezzan Kiraz Yay Burcu 2013 Yorumu

rezan_kiraz

Bu bir ilerleme yılıdr ve yılın ilk yarısında başaracağınız şey, ikinci yarısında aralarında katılacağınız önemli insanlar için hazırlanmaktır. Sizin anahtar gezegeniniz olan Jüpiter gökyüzünün büyütecidir; bulunduğunuz ve gelişmeye başladığınız noktadır. Geniş Jüpiter sabit boğa burcundadır ve Gündelik Rutinlere ilişkin 6. evinizdedir. 11 Haziran’a kadar orada kalacaktır, bu iş konusunda size fırsatlar sunacaktır ve sıradan görevleri yerine getirirken bile başarılı olmanızı sağlayacaktır. Ancak Mars çalışkan Başak burcundadır, bu sizin saldırgan tutumunuzu dikkatlice oluşturulmuş stratejilere dönüştür meniz anlamına gelir. Körü körüne ilerlemek yerine planlı bir şekilde davranırsınız. Ancak Mars’ın 23 Ocak’tan – 13 Nisan’a kadar gerilemesi ilerlemenize engel olacak ve amaçlarınıza ulaşabilmek için sizi daha fazla çalışmak zorunda bırakacaktır. Sırtınızda ne taşıdığınızın farkında olarak, düş kırıklıklarınıza karşı tedbirli olun ve eğer başarı düşündüğünüzden daha geç gelecekse cesaretinizin kırılmaması yönünde önlem alarak uzak ödüllere gözünüzü dikin.

Jüpiter’in kayıtsız İkizler’e ve 11 Haziran’da bir yıl kalacağı Partnerlik ve Toplumsal Yaşantıya ilişkin 7. evinize girmesi partnerinizle ortak amaç içinde olmanızı sağlayacaktır. Ayrıca artık başarıyı elde etmenizde size yardımcı olabilmek için destek veren insanlar konusunda daha şanslı olacaksınız — karşılıklı fayda ve gelişim ile motive edilmiş olacaksınız. Tüm yanıtlara sahip olduğunuzu düşünmek yerine kendinizi öğrenmeye açık tutmanız daha önceden kabul etmiş olduğunuz sınırlamaların ötesine nasıl geçeceğinizi size gösteren birisini çekmeniz anlamına gelecektir.

Siz dostluk ve dileklere ilişkin 11. evinizde bulunan ve Terazi burcunu ziyaret eden ölçülü Satürn olarak tek başınıza yolculuk planladığınız zaman, seyahatinize başkalarını da katmak için mücadelenizi sürdürün. Her ne kadar her zaman olduğundan daha ciddi olarak organizasyonlar ve gruplar oluşturmak için bazı zorluklara karşı göğüs germek zorunda kalsanız da, aynı zamanda uzun dönemli amaçlarınızı açıklığa kavuşturacak sınırlamaları nasıl oluşturacağınızı öğrenmeniz gerekir. 5 Ekim’de Satürn’ün Akrep burcuna ve Sonuçlara ilişkin 12. evinize girmesi eski işinizi bitirme konusunda ski yıl bir süreci başlatacaktır. Satürn 10 Ekim’de vizyon sahibi Neptün ile uyumlu bir üçgen oluşturur. Bu, mevcut durumunuzun gerçekliklerime ideallerinizi yaratıcı bir şekilde dengelemenize olanak tanıyacaktır. Siz 23 Aralık 2014 tarihinde, karmik Satürn’ün sizin burcunuza gireceği zamandan başlayarak tutku ve başarılarınızın yeni bir başlıca döngüsü için hazır olmayı umuyorsanız, sabır göstermeli ve çok çalışmalısınız.

Leave a Comment

Scroll to top